YILBAŞI ÖZEL 5* Bursa & Uludağ Turu
5* ALMİRA THERMAL&SPA HOTEL'DE Y.P. KONAKLAMA
Yurtiçi Turlar - Konaklamalı Turlar - #326


 İzmir Çıkışlı
 Otobüslü Ulaşım

2 Gece
3 Gün
869,00 TL
'den başlayan
fiyatlarla

Favorilere Ekle
Beni Ara Formu
 
  • Yurtiçi Turlar
  • Konaklamalı Turlar
  • Otobüslü Ulaşım
  • Sabah Kalkışlı
  • İzmir Çıkışlı
  • 2 Gece, 3 Gün
  • Uluabat Gölü - Gölyazı Köyü - Mudanya - Cumalıkızık Köyü

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

»  5* ALMİRA THERMAL & SPA’ da 2 Gece Y.P Konaklama

»  Yılbaşı GALA EĞLENCESİ ve YEMEĞİ LİMİTSİZ İÇKİ+BRUNCH

»  Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

»  Çevre Gezileri ve İkramlar

»  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri        

»  Sigorta

»  Otelin odalarında çay+kahve seti ikramı

»  Odalarda günlük kişi başı 0,5 lt kapalı şişe su ücretsizdir.

»  Fin Hamamı, Sauna, Fitness Center, Termal Kapalı Yüzme Havuzu Bilardo, Dart, Langırt, Oyun Salonu

» SIHIR TURIZM Güvencesi

 

Fiyata Dahil Olmayan Olan Hizmetler

»  Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi

»  Öğle Yemekleri

»  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

»  Otelde belirlenen tüm ekstralar

»  Fizik Tedavi, Cilt Bakımı, Bitki ve Çamur Banyosu, Masajlar, Solaryum, Buhar Banyoları,

Önemli Notlar

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  SIHIR TURIZM’da saklıdır.Turun iptali durumunda SIHIR TURIZM iptali bizzat bildirmek zorundadır.

Tarih Kişibaşı Tek Kişi İlave Kişi Çocuk İndirimleri
1. Çocuk 2. Çocuk
30.12.2018 869,00 TL 1.199,00 TL 869,00 TL 0 - 6 yaş : 299,00 TL 7 - 12 yaş : 649,00 TL

3. Gün - BURSA - ULUDAĞ TURU

BURSA-ULUDAĞ TURLARI

(2 Gece Konaklamalı)

MUDANYA- CUMALIKIZIK-ULUABAT GÖLÜ VE GÖLYAZI KÖYÜ PROGRAMA DAHİL

DOYA DOYA TERMAL VE KAR BİRARADA

5* ALMİRA THERMAL&SPA HOTEL'DE Y.P. KONAKLAMA

     1 TUR: 26-28 Ocak     2 TUR:  29-31 Ocak    3 TUR: 3-5 Şubat    (3 Gün-2 Gece)

    ŞOK FİYAT: 379 TL

 

1. Gün:

Sabah Saat: 06:15’de ÜÇKUYULAR [Shell Benzin İstasyonu Önünden] , Saat: 06:30 KONAK [Sabancı Kültür Merkezi Önünden], Saat:06:45’de LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önünden], Saat: 07:00’de KARŞIYAKA [Anıt, Yunuslar], Saat:07:05’de BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’nden(İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) Saat:07:10’da  KARŞIYAKA MAVİŞEHİR EGEPARK 07:30 BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ’nden siz değerli misafirlerimizi alarak, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Türk-Yunan Savaşı’nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özleşleşen MUDANYA’ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ni geziyoruz. Mudanya’da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotograf çekimi için mola veriyoruz. Buradan, Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA'ya varıyoruz. ULUCAMİİ, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ  TÜRBESİ ziyaret ederek, SAAT KULESİ’ni, ve Bursa KALESİ’nin SUR DUVARLARI’nıda panoramik görme şansına sahip olacağız.  TOPHANE’de,  BURSA’nın muhteşem manzarası eşliğinde, keyifle çaylarımızı içerek, tarihi KOZAHAN'ı (İpekçiler Çarşısı) geziyoruz ve Bursada 5* ALMİRA THERMAL&SPA Otelimize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün:
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla (Uludağ’a gelmek istemeyen diğer misafirlerimiz otelde kalıp, tam gün termal sulardan faydalanabilirler.. Otelin keyfini sürebilirler.)Türkiye’de en  çok tercih edilen, kayak merkezlerinden biri olan, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard  yapabilir, diğer misafirlerimiz  kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA (TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra tekrar , 5* ALMİRA THERMAL&SPA Otelimize geri dönüyoruz.. Otelin, aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün:
Sabah  kahvaltısının ardından, bu güzel otelimizin termalinden, aktivitelerinden,  faydalanıp, bir süre daha keyfini sürüyoruz. Daha sonra, BURSA’nın meşhur İskender kebap’ından öğle yemeğimizi alarak, Uludağ eteklerindeki meşhur Kızık Köylerinden biri olan CUMALIKIZIK Köyü’ ne doğru turumuza devam ediyoruz. CUMALIKIZIK, Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’de en iyi yaşatan köydür. Köyün en büyük özelliği ve güzelliği tarihi evleridir. Sokaklarında hayranlıkla gezerken birçok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam göreceksiniz. Tarihi evleri gördükten sonra, köy içinde serbest zaman veriyoruz. Köylü hanımlardan yöresel ürünler alma imkanına sahip olacaksınız..Dönüş güzergahımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan 740 yıllık çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka SIHIR TURIZM organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.