Trakya Turları
İğneada'da konaklama ayrıcalığı ile..
Yurtiçi Turlar - Konaklamalı Turlar - #102


 İzmir Çıkışlı
 Otobüslü Ulaşım

3 Gece
4 Gün
569,00 TL
'den başlayan
fiyatlarla

Favorilere Ekle
Beni Ara Formu
 
 • Yurtiçi Turlar
 • Konaklamalı Turlar
 • Otobüslü Ulaşım
 • Sabah Kalkışlı
 • İzmir Çıkışlı
 • 3 Gece, 4 Gün
 • EDİRNE-KIRKLARELİ-LONGOZ ORMANLARI-DUPNİSA MAĞRASI - TEKİRDAĞ
 • 5* OTELLERDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • » Lüks Araçlarla Ulaşım Çevre Gezileri ve İkramlar   
 • » Feribot geçişleri                   
 • » EDİRNE 5* MARGİ Otel’de O.K.. 1 Gece
 • » Edirnede  Yöresel Yemeklerden Set Menü 1 akşam yemeği
 • » İĞNEADA’’da 5* İĞNEADA RESORT OTEL’de Y.P. 1 Gece
 • » Seyahat Sigortası
 • » Profesyonel Rehberlik Hizmetleri   

Fiyata Dahil Olmayan Olan Hizmetler

 • » Yolda alınan ilk sabah kahvaltısı
 • » Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • » Öğle Yemekleri 
 • » Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Önemli Notlar

 • » Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
 • » Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
 • » Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
 • »Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SİHİR TURİZM – TATİLÇARŞISI.COM saklıdır.Turun iptali durumunda SİHİR TURİZM – TATİLÇARŞISI.COM iptali bizzat bildirmek zorundadır.
 • » Tur programı SİHİR TURİZM – TATİLÇARŞISI.COM. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
Tarih Kişibaşı Tek Kişi İlave Kişi Çocuk İndirimleri
1. Çocuk 2. Çocuk
26.10.2018 569,00 TL 699,00 TL 569,00 TL 0 - 6 yaş : 230,00 TL 7 - 12 yaş : 399,00 TL
08.11.2018 519,00 TL 649,00 TL 519,00 TL 0 - 6 yaş : 230,00 TL 7 - 12 yaş : 399,00 TL

3. Gün - TRAKYA TURU

1. Gün
İZMİR-ÇANAKKALE-ECEABAT-KEŞAN-EDİRNE

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Shell Benzin İstasyonu Önü), 06:05 GÖSTEPE VAPUR İSKELESİ KARŞISI ,06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:30 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 06:45 KARŞIYAKA’dan (Anıt), 06:50KARŞIYAKA’dan (Yunuslar), 06:55 KARŞIYAKA’dan (Bostanlı İskele) 07:00 MAVİŞEHİR  (Egepark Önü) hareket ediyoruz. Yolda alınacak extra sabah kahvaltısının ardından, ALTINOLUK –KÜÇÜKKUYU üzerinden, muhteşem deniz manzarası ve zeytinliklerin içinden, Çanakkale Savaşı ile dünya tarihine damgasını vuran, güzel şehrimiz, ÇANAKKALE’yi takiben LAPSEKİ’ye ulaşıyoruzBuradan, feribotla GELİBOLU’ya geçiyoruz. KEŞAN üzerinden dünyanın en uzun taş köprüsü olan, II. Murat tarafından yaptırılan UZUNKÖPRÜ’den ilerliyerek, yıllar boyu Osmanlı’ya başkentlik yapmış, 18. yüzyılda ise Avrupa'nın en büyük yedi şehrinden biri olan serhat şehri EDİRNE’ye varıyoruz.

1.GÜN : TAM GÜN EDİRNE GEZİSİ

Sabah kahvaltımızı uygun bir yerde alarak , turumuza başlıyoruz.Suyun öte yanında kalan tek toprağımız olan KARAAĞAÇ semtine gidiyoruz.Burada , Rumeli demiryolu hattının en güze istasyonlarından , KARAAĞAÇ İSTASYONU , LOZAN ANITI gezdikten sonra MERİÇ NEHRİ kıyısında yürüyüşlerimizi yapıp çay molası veriyoruz. Camiileri , çarşıları , köprüleri , tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildipi Edirne'de ; II. Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Buçuktepe Tabyası'nda ; ŞÜKRÜ PAŞA ANITI ve BALKAN SAVAŞI MÜZESİ'ni ziyaret ediyoruz. Buradan Edirne merkeze geçiyoruz. Öğle yemeği içim Edirne'nin meşhur cigerinden tatma şansına sahip olacaksınız.Ardından Edirne’de, 3 ŞEREFELİ CAMİİ, SAAT KULESİ (MAKEDONYA KULESİ) (ULU CAMİİ) MİMAR SİNAN ‘ın 80 yaşında yarattığı SELİMİYE CAMİİ, HADRİANOPOLİS’İçevreleyen surları ve RÜSTEM PAŞA KERVANSARAYI’nı gördükten sonra, ARASTA ÇARŞISI’ndaEdirne ‘nin sembolü Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri, Yöresel Meyve Sabunlarıi Aynalı Gelin Süpürgesi, alışverişleri için serbest zaman veriyoruz.Turumuzun devamında II. BEYAZIT KÜLLİYESİ ve 2004 yılında Avrupa Birliği en iyi müze ödülünü almış SAĞLIK MÜZESİ’ni geziyoruz. Sonrasında, SARAYİÇİ semti’ne geçiyoruz.. Burada, ESKİ SARAY MEYDANI, BALKAN ŞEHİTLİĞİ,TUNCA Nehri üzerinde bulunan FATİH KÖPRÜSÜADALET KASRI VE KIRKPINAR GÜREŞLERİ SAHASI’’nı görüyoruz.Akşam üzeri Edirne'nin şık otellerinden biri olan 5* RAMADA HOTEL & SUİTES EDİRNE yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN : EDİRNE - KIRKLARELİ - DUPNİSA MAĞARASI - LONGOZ ORMANLARI - İĞNEADA

Sabah erken alacağımız kahvaltı sonrası , KIRKLARELİ şehir merkezine ulaşıyoruz.Şehir merkezinde asıl adı Sofyozlu Bali Çelebi olan KARAGÖZ’ün heykelini görüyoruz ve 2720 metre uzunlukta DUPNİSA MAĞARASI ile turumuza devam ediyoruz. (Açılış tarihi 15 Mayıs olduğu için, Mayıs turlarımızda programa dahil olacaktır) Dupnisa mağarası Istranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı Demirköy ilçesine bağlı SARPDERE KÖYÜ yakınlarında bulunuyor. Bu büyüleyici mağarayı gezerek, fotoğraf çekimleri yapıyoruz.Ardından, KARADENİZîn maviliği ile Trakya bölgesi’nin en yüksek dağ kütlesi olan YILDIZ DAĞLARI’nın(ISTRANCA) buluştuğu İĞNEADA’ya hareket ediyoruz.Yol güzergahımızda, Dünya'nın ender ekosistemlerinden olan LONGOZ ORMANLARI’nın eteklerinde yürüyüşler yapıyoruz. Hayranlıkla, gezeceğimiz bu doğal ortamdan, kumsallarıyla ve doğasıyla göz kamaştıran İĞNEADA’ya ulaşıyoruz.Sahilinde, yürüyüşler yaparak, bir tarafında deniz, bir tarafında ormanlarla kaplı bu cennet yerde  5* İĞNEADA RESORT OTEL’de konaklıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.igneadaresortotel.com

 

3.GÜN : VİZE - TEKİRDAĞ - BOLAYIR - LAPSEKİ - EZİNE - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından, ÜÇ KEMALLER ŞEHRİ TEKİRDAĞ’a hareket ediyoruz.. Tekirdağ’da NAMIK KEMAL ANITIile KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN’IN damadı ve sadrazamı RÜSTEM PAŞA’ya yaptırdığı, MİMAR SİNAN eseri RÜSTEM PAŞA CAMİİ’sini görüyoruz. Buradan, BOLAYIR’da, GAZİ SÜLEYMAN PAŞA TÜRBESİ ve NAMIK KEMAL’in mezarını ziyaret ederek, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. GELİBOLU üzerinden feribotla LAPSEKİ ‘ye geçiyoruz. ÇANAKKALE yolu üzerinden, uygun molalarla, EZİNE’ye ulaşıyoruz. Meşhur, EZİNE PEYNİRİ alışverişleri sonrasında, akşam saatlerinde İZMİR ‘e ulaşıyoruz. Bir başka SİHİR TURİZM – TATİLÇARŞISI.COM gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.