Eskişehir - Beypazarı Turu
BEYPAZARI’nda Konaklama ayrıcalığı ile..
Yurtiçi Turlar - Konaklamalı Turlar - #203


 İzmir Çıkışlı
 Otobüslü Ulaşım

2 Gece
3 Gün
549,00 TL
'den başlayan
fiyatlarla

Favorilere Ekle
Beni Ara Formu
 
  • Yurtiçi Turlar
  • Konaklamalı Turlar
  • Otobüslü Ulaşım
  • Sabah Kalkışlı
  • İzmir Çıkışlı
  • 2 Gece, 3 Gün
  • BEYPAZARI’nda BAĞ EVİ’nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzik Eğlence Fiyata Dahil…
  • Eskişehir’in en güzel 5*TURUNÇ OTEL’inde Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  » Sigorta
» Beypazarı’nda 3*Beypalas Otel’de O.K. konaklama ( 1 Gece)
» Beypazarı’nda Bağ Evin’de  canlı müzik eşliğinde 1 akşam yemeği
» Eskişehir’de 5* Turunç  Otel’de  Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

Fiyata Dahil Olmayan Olan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

 

Önemli Notlar

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Turlarımız talepler doğrultusunda 27 ,31,46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

                   »Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SIHIR TURIZM - TATİLÇARŞISI.COM’da saklıdır.

                     Turun iptali durumunda SIHIR TURIZM - TATİLÇARŞISI.COM iptali bizzat bildirmek zorundadır.

Tarih Kişibaşı Tek Kişi İlave Kişi Çocuk İndirimleri
1. Çocuk 2. Çocuk
27.10.2018 549,00 TL 649,00 TL 549,00 TL 0 - 6 yaş : 220,00 TL 7 - 12 yaş : 399,00 TL

3. Gün - ESKİŞEHİR-BEYPAZARI

1. Gün:

Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Shell Benzin İstasyonu Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü)      06:40 LOZAN  (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:55 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele  07:20  BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’e varıyoruz. Önce, Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’nu görüyoruz. Akşam üzeri Eskişehir’in en güzel otellerinden biri olan TURUNÇ OTEL’e yerleşiyoruz. Yemekten sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için, gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. İsteyen konuklarımızla HALLER GENÇLİK MERKEZİ’ne veya BARLAR SOKAĞI’na gidiyoruz.

2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİNİ geziyoruz., Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’nide keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz.Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekanları ile  Eskişehir’in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu  alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman  veriyoruz.  Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur  BAĞEVİ’nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama 3* BEYPALAS Otelimizde.vb.

3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’nde etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ne  gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’na veda ediyoruz. . POLATLI-AFYON-UŞAK  güzergahından,  geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’e varıyoruz. Bir başka SIHIR TURIZM seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.