Marmaris & Datça Turu
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL PROGRAM BU FIRSAT KAÇMAZ!
Yurtiçi Turlar - Konaklamalı Turlar - #119


 İzmir Çıkışlı
 Otobüslü Ulaşım

2 Gece
3 Gün
579,00 TL
'den başlayan
fiyatlarla

Favorilere Ekle
Beni Ara Formu
 
  • Yurtiçi Turlar
  • Konaklamalı Turlar
  • Otobüslü Ulaşım
  • Sabah Kalkışlı
  • İzmir Çıkışlı
  • 2 Gece, 3 Gün
  • MARMARİS- DATÇA TURU

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- 5* AQUA  OTEL’DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA ( 3 GECE )
- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ 
- SİGORTA

Fiyata Dahil Olmayan Olan Hizmetler

-MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-YOLDA ALINACAK, SABAH KAHVALTISI ve YOLDA GİDERKEN ÖĞLE YEMEĞİ
-OTELDE BELİRLENEN EKSTRALAR

Önemli Notlar

* Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler. * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

* Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

Tarih Kişibaşı Tek Kişi İlave Kişi Çocuk İndirimleri
1. Çocuk 2. Çocuk
27.10.2018 579,00 TL 759,00 TL 579,00 TL 0 - 6 yaş : 220,00 TL 7 - 12 yaş : 429,00 TL

3. Gün - MARMARİS - DATÇA

MARMARİS- DATÇA TURU (Kurban Bayramı)

   Rüya gibi bir 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Tatili sizleri bekliyor...

5* AQUA OTEL  Kalitesiyle Konaklama

HERŞEYDAHİL KONAKLAMA-0-12 YAŞ ÜCRETSİZ
 

27-29 EKİM  2018 (3 Gün-2 Gece)

 Nakit: 579 TL

 

1. Gün:

Sabah saat 07:15 KARŞIYAKA (Bostanlı iskele), 07:20 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt),  07:45 ALSANCAK (Lozan meydanı-Atatürk Lisesi Önü), 08:00 KONAK ( Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:15 ÜÇYOL’dan hareketle turumuza başlıyoruz. AYDIN, üzerinden, GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya geliyoruz. Burada, isteyen konuklarımızla, Tekne Turuna katılıyoruz. AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra, MARMARİS’e hareket ediyoruz. İÇMELER’de deniz kıyısındaki, 5* AQUA otelimize yerleşiyoruz. Herşey Dahil konseptinde olan otelimizde, isteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar, otelin tüm aktivitelerinden faydalanabilir, havuza denize girebilirler. Akşam yemeği ve geceleme animasyon ve eğlenceler eşliğinde otelimizde.

2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, öğleye kadar , bu güzel otelimizin tüm aktivitelerinden denizinden havuzundan faydalanıyoruz.Yemekten sonra , isteyen konuklarımızla beraber , dağların arasından kıvrılarak uzanan bir yoldan , çam , zeytin , badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek DATÇA'ya ulaşıyoruz.Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon'un ''Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır.'' sözünde de dediği gibi , bu muhteşem güzellikte şirin beldede . önce ESKİ DATÇA 'nın dar sokaklarında gezip tarihi dokusunu inceliyoruz.Sonrasında YENİ DATÇA gezimizi de tamamlayarak MARMARİS'e hareket ediyoruz. Merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrasında , 5* AQUA OTEL'imize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıkdan sonra , canlı müzik eşliğinde Cumhuriyet Bayramınını çoşkuyla kutluyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından, öğle yemeğine kadar, Otelimizin tüm aktivitelerinden denizinden havuzundan faydalanıyoruz. Yemekten sonra, isteyen konuklarımızla beraber,  köy turuna çıkıyoruz.Doğa güzellikleriyle göz kamaştıran SELİMİYE ve KIZ KUMU gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.Buralarda vereceğimiz serbest zamanda,bal ve kekik alışverişleri yapma şansınız olacak.Daha sonra, geri dönüş yolculuğumuz başlıyoruz.Yolda alacağımız molaların ardından , akşam saatlerinde İZMİR'e varıyoruz ve bir başka SIHIR TURIZM seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.