GökçeAda-Bozcaada-Çanakkale Turu
3* HELEN PARK OTEL veya HELEN OTEL Y.P. Konaklama
Yurtiçi Turlar - Konaklamalı Turlar - #128


 İzmir Çıkışlı
 Otobüslü Ulaşım

2 Gece
3 Gün
444,00 TL
'den başlayan
fiyatlarla

Favorilere Ekle
Beni Ara Formu
 
 • Yurtiçi Turlar
 • Konaklamalı Turlar
 • Otobüslü Ulaşım
 • Sabah Kalkışlı
 • İzmir Çıkışlı
 • 2 Gece, 3 Gün
 • GÖKÇEADA-BOZCAADA-ÇANAKKALE
 • 3*HELEN PARK veya HELEN OTEL’DE
 • YARIM PANSİYON

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  3* HELEN OTEL Y.P. KONAKLAMA 2 GECE
 •  LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
 •  PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
 •  SİGORTA
 •  FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Olan Hizmetler

 •  MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 •  OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
 •  ÖĞLE YEMEKLERİ
 •  YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTIS
 •  MİNÜBÜS ÜCRETLERİ

Önemli Notlar

 •  ARAÇTA VE TESİSLERDE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.
 •  ÇOÇUK İNDİRİMLERİ 2 YETİŞKİN İLE BİRLİKTE KONAKLAMAK ŞARTI İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR.
 • TURLARIMIZ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA 27, 31,46  KİŞİLİK ARAÇ SEÇİMİ YAPILMAKTADIR. YOLCU TURU SATIN ALIRKEN BU ŞARTI KABUL ETMİŞ SAYILIR.
 • TURLARIMIZDA TALEPLER DOĞRULTUSUNDA ARAÇ SEÇİMİ YAPILMAKTADIR.TURU SATIN ALIRKEN BU ŞAR
 • REHBER; HAVA YOL VE KONAKLAMA ŞARTLARINA UYGUN OLARAK, TURDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR..
 • YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞINDA, TURU 1 GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI SİHİRTURİZM-TATILCARSISI.COM’DA SAKLIDIR. SİHİRTURİZM-TATILCARSISI.COM İPTALİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR.

 

Tarih Kişibaşı Tek Kişi İlave Kişi Çocuk İndirimleri
1. Çocuk 2. Çocuk
27.10.2018 444,00 TL 524,00 TL 444,00 TL 2 - 6 yaş : 210,00 TL 7 - 12 yaş : 349,00 TL

3. Gün - GÖKÇEADA,BOZCAADA,ÇANAKKALE TURU

GÖKÇEADA-BOZCAADA-ÇANAKKALE TURLARI

3* HELEN PARK OTEL veya HELEN OTEL Y.P. Konaklama

(Yenilenmiş Haliyle,Merkezi Konaklama Ayrıcalığı ile...)

      27-29 Ekim    (3 Gün-2 Gece)

ŞOK FİYAT KAÇIRILMAZ FIRSAT!! : 444 TL

  

1. Gün:

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü), 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:30 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 06:35 Alsancak(Gar Önü)  06:50 KARŞIYAKA’dan (Anıt-Yunuslar) 06:55 KARŞIYAKA’dan Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:00 KARŞIYAKA’dan MAVİŞEHİR (Egepark Önü) hareket ediyoruz.Sabah kahvaltı molası sonrasında, EDREMİT-ALTINOLUK üzerinden, EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, Mitolojik efsanelerde, adı sıkça geçen BOZCAADA’ya geçiyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan KALE ile turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, rehberimizden hem ada ile ilgili, hemde kale ile  ilgili, bilgilerimizi aldıktan sonra,  buranın meşhur ŞARAP’larından alışverişler yapıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini BOZCAADA LİMANI’nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler.. Ayrıca, Bozcaada’nın yine meşhur dometez reçelinden almayı unutmayın!!! Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı BOZCAADA’da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, Kültürlerin kaynaştığı; RUM MİMARİSİ EVLERİ, TARİHİ KİLİSESİ’ni görüyoruz ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızlada, minibüslerle BOZCAADA’nın (ekstra) Plajlarını,  Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz.. BOZCAADA’nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek. Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyoruz ve  tekrar GEYİKLİ LİMANI’na dönerek, ÇANAKKALE’ye hareket ediyoruz. Merkez’de bulunan otelimizin avantajıyla, ÇANAKKALE SAAT KULESİ’ni ve AYNALI ÇARŞI’yı gezerek, 3* HELEN veya HELEN PARK OTEL’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün:
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Çanakkale’den Feribotla ECEABAT’a geçiyoruz.Buradan KABATEPE İSKELESİ’ne gidiyor ve arabalı vapurla keyifli bir deniz yolculuğu sonrasında GÖKÇEADA’ya varıyoruz.Kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı ancak yaşanarak ulaşılabilir bir güzellik Gökçeada… Rüzgarlarıyla okşanan volkanik yapısı, verimli ovaları, bağları, zeytinlikleri, dünyada eşi zor rastlanır su kaynakları, asırlık çınarları köyleri, çamaşırhaneleri, buram buram tarih kokan mitolojik öğeleri, kaleleri, yer değirmenleri denizi ve kumsallarıyla yeryüzünde bir cennet parçası.. öğle yemeği için GÖKÇEADA merkez’e inip,serbest zaman veriyoruz.Daha sonra  ZEYTİNLİ KÖY’ne gidiyoruz.. Her tarafı zeytinliklerle dolu Zeytinliköy’de Madamın DİBEK kahvesinden keyifle içip, içinde Kiliseleri, Çeşmeleri, Evleri olan taş döşenmiş daracık sokaklarını geziyoruz. Ardından, Eski rum evleriyle ünlü TEPEKÖY’e hareket ediyoruz.. Burada, Adada üretilen şarapların tadına bakabilir ve satın alabilirsiniz. Sonrasında, Türkiyenin en batı noktası İNCEBURUN’u görerek, Gökçeadanın en hareketli bölgesi olan, KALEKÖY’ü gezmeye gidiyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda, sevdiklerinize alışveriler yapabilir, Kafe’lerinde çay keyfiyle, muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca, sahilinde yürüyüşler yaptıktan sonra, akşamüzeri GÖKÇEADA’ya veda ederek, feribotla, KABATEPE’ye geçiyoruz.ECEABAT’ tan ÇANAKKALE’ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. İsteyen konuklarımız akşam, Çanakkale sahilinde yürüyüşler yapabilir.

3. Gün:
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, ÇANAKKALE’ den feribotla, ECEABAT’ a ulaşıyoruz. 1.Dünya Savaşı’nın en önemli zaferleri arasında yer alan, ÇANAKALE Muharebelerinin yaşandığı topraklarda, KİLİTBAHİR  KALESİ, NAMAZGAH TABYASI’nı görerek, SEYİT ONBAŞI ANITI, MECİDİYE TABYASI’nı geziyoruz. Bir sonraki durağımız, ŞAHİNDERE SARGI YERİ ŞEHİTLİĞİ ve Çanakkale savaşlarında, şehidlerimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER ABİDESİ olacak… Devamında,  SEDDÜL BAHİR, ERTUĞRUL TABYASI, EZİNELİ YAHYA ÇAVUŞ ve arkadaşları için yapılmış olan ŞEHİTLİK ve ANITI, ERTUĞRUL KOYU ziyaretlerimizden sonra,  ALÇITEPE KÖYÜ’nde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, MEHMETÇİĞE SAYGI ANITI, KANLI SIRT YAZITI,  ANZAK LONE PINE ANITI, ARIBURNU Yarlarını, ANZAK KOYU’nu, 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, KESİKDERE ŞEHİTLİĞİ, CONKBAYIRI, KEMAL YERİ görerek, gezilerimizi tamamlıyoruz. Bu anlamlı ve duygu yüklü turumuzun sonunda,  ECAABAT’tan feribotla, ÇANAKKALE’ye geçiyoruz. Daha sonra, İZMİR’ e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz..AKÇAY YASA TESİSLERİ’nde mola vererek,  akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka SIHIR TURIZM seyahatlerinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.